חדשות ומאמרים

הפניקס תפיק ותפיץ את הדיווחים ללקוחות עם FormIT של קבוצת אמן

חברת הביטוח הפניקס הקימה מערך דיווחים מחודש לעמיתיה בעזרת סל פתרונות אינטגרציית הנתונים של קבוצת אמן

חברת הביטוח הפניקס (1007↑0.91%) הקימה מערך דיווחים מחודש לעמיתיה בעזרת סל פתרונות אינטגרציית הנתונים של קבוצת אמן. חברת הביטוח בחרה בפתרון FormITלהפקת הדוחות השנתיים לצורך מתן מענה הולם ומקצועי לעמיתי הפניקס וכמענה לדרישות הרגולציה החדשה של משרד האוצר. כמו כן בחרה הפניקס בפתרון SendIT ככלי ההפצה המרכזי של הארגון. הערכת היקף הפרויקט המשולב הינו מעל למיליון ש"ח.

הפניקס היא מקבוצות הביטוח המובילות בארץ. הקבוצה המנהלת נכסים בהיקף של 162 מיליארד ש"ח והינה בעלת ידע וניסיון רבי שנים בניהול כספי מבוטחים. בעקבות דרישת הרגולציה, חיפשו בהפניקס (1007↑0.91%) פתרון שיוכל ליתן לעמיתי החברה מידעים מהימנים ומקצועיים בנוגע לחיסכון טווח ארוך בצורה מהירה, אחידה ובעיקר קלה, אשר במקביל יאפשר להם לנהל את ההפצה הארגונית ולקבוע מדיניות הפצה מורכבת לדיוורים שונים תוך ניטור, מעקב ודיווח רציף על תוצאות ההפצה.

לאחר בחינת היצע הפתרונות בשוק, החליטה הפניקס לבחור בקבוצת אמן לביצוע הטמעה של כלים להפקת הדיווחים ולהפצתם. אמן הטמיעה בהפניקס כלי פיתוח ליצירת מערכת דיווחים באמצעות פתרון FormIT וכן, מערכת לניהול ההפצה הארגונית, באמצעות מודול ה-SendIT אשר הושק לאחרונה, ונותן פתרון מלא העונה על כל צרכי ההפצה הארגוניים.

פתרון FormIT, שפותח על ידי קבוצת אמן, ומבוסס על מנוע אינטגרציית הנתונים של אינפורמטיקה, מאפשר לארגונים לאסוף מידע מהמערכות הפנימיות בארגון, ליצור מהם מסמכים מותאמי-לקוח, וזאת תוך עיצובם בקלות וללא כתיבת קוד. המערכת מבצעת שלוש מטלות עיקריות הכוללות את הרכבת המסמך עצמו, ארכוב המסמך ולבסוף הפצתו. למערכת FormIT יש מספר מודולים, כולל מודול לניהול הפצה, ארכיון ייחודי למערכת, פתרון ליישומי Batch, יישומי Online ועוד.

שלמה שמאי, מנהל אגף מערכות המידע בהפניקס: "מחוייבותנו לספק את השירות הטוב ביותר ללקוחותינו והעובדה שה-IT נדרש להתאים עצמו לרגולציה, הובילו אותנו להטמיע פתרון מחשוב להפקת מידעים שנתיים מקוצרים ומפורטים לנושא חיסכון ארוך טווח. עם FormIT של אמן יש לנו כעת כלי שיאפשר לנו לספק לעמיתינו את שירות הדיווחים הטוב ביותר בשוק, ובעזרת ה-SendIT נוכל כעת לספק את הדוחות התקופתיים בפורמט ידידותי ומותאם לדרישות משרד האוצר, כך שללקוחותינו יהיה את המידע הטוב ביותר הדרוש להם ".

על פי בן פסטרנק, מנכ"ל קבוצת אמן: "הפניקס החליטו לבצע שירוג ושיפור בכול מערך הקשר עם עמיתיה . ללא ספק רמת השרות שיקבלו כלל לקוחות החברה וזאת עם הטמעת פתרון ה-FormIT ,תעלה. אנחנו שמחים לספק פתרון מותאם לרגולציה שכבר נשלח בהצלחה לעמיתי הארגון, וזאת באמצעות הכלי המאוחד שלנו SendIT, שיוכל לנהל את כל הסוגים השונים של הדיווחים ולהפיצם באופן פשוט וידידותי. אנו בטוחים כי עם פתרונות אינטגרציית הנתונים שלנו, נאפשר לפניקס לייעל את עבודתם, לחסוך בזמן וכסף ולספק ללקוחותיהם שירות מהמעלה הראשונה".חזור
Alternate Text
  • לפרטים נוספים

    מלא את הטופס ונחזור אליך
טלפון: 03-1234567
פקס: 036565897
מייל: info@aman.co.il
טלפון: 03-6173737 
פקס: 073-2016921